Louise Foged Kornfelt
Afdelingschef, Velas Kvæg
Stort tillykke til Louise Foged Kornfelt, der 10. september kan fejre sit 10-års jubilæum.
Louise Foged Kornfelt har som afdelingschef for Kvæg haft en stor indflydelse på udviklingen af kvægrådgivningen både internt i Velas men også eksternt via samarbejdet i Kvægrådgivning Danmark og ikke mindst i forbindelse med etableringen af det landsdækkende udviklingssamarbejde »KoViden«.
Louise Foged Kornfelt yder en kæmpe indsats for, at vi arbejder sammen om at skabe de bedste løsninger for kunderne, og at vi har de redskaber i rådgivningen, der er nødvendige for at kunne løfte opgaven og give den bedste rådgivning til kunderne. Hendes jubilæum bliver fejret den 16. september i afdelingen i Vissenbjerg.
Indsend navnenyt
Klik på denne knap for at tilføje navnestof til vores nyhedsside. Som læser kan du selv indsende og dele navneoplysninger.