Udstillerliste Agro Nord 09-22 Nord

Udstillerliste

Hal 1:

- Maskinrep.dk (stand 100)

- Verisure A/S (stand 104)

- Stenderup A/S (stand 106)

- Farmas (stand 109)

- ATR Landhandel DK ApS (stand 112)

- Hallund Staldservice (stand 115)

- DeLaval A/S (stand 118)

- NF Plus (stand 121)

- Nordjysk Indkøbsforening (stand 121)

- Calvex A/S (stand 122)

- TS Stald-Design (stand 124)

- Jens Lübeck Agro ApS (stand 200)

- Hedegaard A/S (stand 203)

- Agrometer A/S (stand 204)

- Agrotek A/S (stand 206)

- TBS Suldrup (stand 209)

- Ingemann Larsen A/S (stand 212)

- Mosegården A/S (stand 215)

- allaboutcows.dk (stand 218)

- Nordjysk Maskinimport (stand 221)

- ALO Danmark A/S (stand 224)

- Vestjyllands Andel (stand 229)

- Thorup maskinhandel (stand 230)

- Allflex (stand 231)

- Mollerup Mølle (stand 233)

- Compex ApS (stand 236)

- HMC Byg & Anlæg A/S (stand 239)

- Polyvet ApS & Wind Agro ApS (stand 242)

- D.P. International (stand 245)

- SAC Center Nord (stand 300)

- Sørensen og Lynggaard A/S (stand 303)

- Landia A/S (stand 306)

- Vinderup Maskiner A/S (stand 309)

- Nutrimin A/S (stand 312)

- Danish Agro (stand 315)

- JB-Maskiner (stand 318)

- Rotor A/S (stand 321)

- CN Maskinfabrik A/S (stand 321)

- Stepto (stand 324)

- Hornsyld Købmandsgaard A/S (stand 327)

- DLG Nordjylland (stand 330)

- Maskinhandler Indkøbsringen (stand 336)

- Rovfluen ApS (stand 339)

- Brødr. Ewers A/S (stand 342)

- Vesthimmerlands Maskinskovning ApS (stand 345)

- Cebeco Fourage (stand 403)

- Henriks Markservice (stand 406)

- MO Implements A/S (stand 408)

- Colas Danmark A/S (stand 409)

- Karl Molin A/S (stand 412)

- Entreprenørfirmaet Kristian Hansen ApS (stand 415)

- Cowbrush - Kvia (stand 418)

- NCC Industry A/S (stand 421)

- Protectos A/S (stand 424)

- Aalestrup Elektro ApS (stand 427)

- Scanregn A/S (stand 430)

- Jorenku A/S (stand 433)

- Maskinfabrikken Reka A/S (stand 503)

- Twin Heat A/S (stand 509)

- Midtfjord Agro ApS (stand 512)

- Vegger Tømrer- & Snedkerforretning ApS (stand 516)

- Mørch Teknik (stand 518)

- Nørager Trælast A/S (stand 521)

Hal 2

- Kem-Tek Overfladeteknik (stand 600)

- Kersia Skandinavian A/S (stand 603)

- Linds A/S (stand 606)

- KvægXperten (stand 609)

- Agri Nord (stand 609)

- Orla Hansen A/S (stand 612)

- Velas (stand 700)

- Himmerlands Forsikring (stand 702)

- Servido (stand 703)

- Grotrian A/S (stand 706)

- Dan Egtved A/S (stand 709)

- Alltech / Keenan (stand 712)

- LandboNord (stand 715)

- Lely Center Herrup (stand 718)

- Brdr. Holst Sørensen A/S (stand 721)

- BioNutria Danmark ApS (stand 727)

- Erri - Comfort A/S (stand 730)

- Superstrøelse - jens-olaf.dk (stand 800)

- Jydeland Maskinfabrik A/S (stand 803)

- Nordjyllands Landbrugsskole (stand 806)

- Asmildkloster Landbrugsskole (stand 806)

- Lime Hegn (stand 810)

- Bulldog Agri ApS (stand 812)

- Klints Landbrug og Haveservice (stand 814)

- Cowtech ApS (stand 818)

- We-tech ApS (stand 821)

- Traktor- & Høstspecialisten A/S (stand 824)

- Alliko ApS (stand 900)

- BoviCura (stand 903)

- Husdyrformidlingen ApS (stand 906)

- Padkær Holstein ApS (stand 906)

- Sorring Maskinhandel A/S (stand 909)

- Agriteam Viborg/Aars ApS (stand 912)

- Bygholm Landbrugsskole (stand 916)

- Semler Agro A/S (stand ?????????)

Foyeren:

- Sundhedsshoppen (stand F1)

- Terra Connect (stand F2)

Stalden:

- Semex (stand S10)

- Key Genetics (stand S12)

- Worls Wide Sires, Danmark (stand S13)

- Dansk ABS (stand S14)

- Erri – Comfort A/S (stand S15)

- VikingDanmark (stand S16)

- AI Total Danmark (stand S18)

- BreednCare Danmark (stand S20)

Læs også